USŁUGI / Drukarnie Bauer Media

Nasze usługi

Oferujemy szeroką gamę produktów w różnorodnych formatach i objętościach.

Z taką samą precyzją i zaangażowaniem drukujemy prospekt reklamowy, broszurę, czasopismo czy katalog, bardzo poważnie podchodząc do spraw jakościowych i terminowych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny dla klienta jest powierzony nam do druku produkt.
Odpowiedzialność i rzetelność stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Nasze drukarnie w sposób przemyślany i partnerski wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów oferując im poza samym drukiem szeroką gamę usług związanych z kompletacją produktów, ich personalizacją oraz logistyką.

Wykraczając poza standardowe usługi introligatorskie oferujemy szereg prac polegających na doposażaniu produktów poligraficznych w dodatki reklamowe, płyty CD, próbki towarowe i inne gadżety. 

OFERUJEMY TAKŻE:

  • szeroko pojętą kompletację wysyłek, pakowanie pojedynczych egzemplarzy i paczek w folię;
  • adresowanie egzemplarzy z dostarczonej przez klienta bazy danych osobowych;
  • dowóz nakładu według wytycznych i terminów podanych przez klienta w dowolne miejsce Polski i Europy;
  • doradztwo i wsparcie przy tworzeniu produktów poligraficznych pod kątem właściwego ich przygotowania technicznego i optymalnego kosztowo procesu produkcji;
  • realizację na życzenie klienta dodatków poligraficznych i produktów wytwarzanych w innych technologiach druku niż te, którymi dysponuje nasz koncern;
  • dla klientów z Polski jesteśmy w stanie zaoferować wsparcie promocyjne w czasopismach naszego wydawnictwa, które docierają do najszerszego kręgu czytelników praktycznie we wszystkich segmentach.
© Wydawnictwo Bauer Sp. z.o.o. Sp.k.
Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookie) Więcej